Natural Kids Formula

Vaše nákupní cena
416 Kč (362 Kč bez DPH)
Externí sklad

SunVital®Natural KIDS Formula je výrobek určený pro ty nejmenší. Unikátní složení obsahuje důležité vitamíny a minerály, které pocházejí z látek rostlinného původu. Výrobek je obohacený o organický zinek.

Imunitní systém každého dítěte je plně vyvinutý až kolem 12 roku života. Během této doby potřebuje vyvíjející se organismus dítěte spoustu vitamínů, minerálů a dalších nezbytných živin, které zaručí správné fungování jednotlivých orgánů a celého organismu. Nejdůležitější látky pocházejí z… Více

Kód:
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Imunitní systém každého dítěte je plně vyvinutý až kolem 12 roku života. Během této doby potřebuje vyvíjející se organismus dítěte spoustu vitamínů, minerálů a dalších nezbytných živin, které zaručí správné fungování jednotlivých orgánů a celého organismu. Nejdůležitější látky pocházejí z potravinářských výrobků, ale z druhé strany zřídka kdy je dětské menu schopné poskytnout dítěti správné množství těchto látek.

Podpora imunitního systému pomocí výrobků, které obsahují látky přírodního původu je velice důležité proto, aby nevznikl jejich nedostatek v těle a zajistil se tak správný rozvoj a fungování organismu.

Imunitní systém, který není ještě úplně vyvinutý je více náchylný na různé patogeny. Poskytnutím většího množství výživných látek, umožňuje organismu se skutečně chránit před útoky mikrobů, snižují riziko onemocnění, ale i umožňují lépe snášet případnou infekci. SunVital® podporuje dodání cenných látek, které jsou získávané z přírodních surovin, díky čemuž je výrobek během užívání zcela bezpečný a nezávadný.

  • Složení:

Ovoce aceroly jsou zdrojem dobře asimilovatelného přírodního vitaminu C, mají také velké množství provitaminu A, tiaminu a riboflavinu. Acerola je hlavním dietetickým zdrojem antioxidantů, které posilují ochranu před volnými radikály. Pomáhají podporovat přírodní ochranné mechanismy organismu před oxidačním stresem.

Bezinka představuje bohatství antokyanů, které pomáhají v řádném fungování imunitního systému. Působí také jako antioxidant, díky tomu pomáhá v ochraně tkáně před působením volných radikálů.

Červené hrozny jsou zdrojem vitaminů B, E, K a karotenu a obsahují také vzácné minerální složky jako jsou měď, železo, vápník, hořčík, draslík nebo bór. Podporují imunitu a napomáhají odstraňovat toxiny z organismu.

Česnek je zdrojem aliinu, který je enzymem alinazou rozkládán prostřednictvím nestabiliního produktu na alicíín. Česnek pozitivně působí na dýchací cesty, podporuje přirozenou bakteriální floru a napomáhá lepšímu prokrvení koronárních cév.

Dýňová semínka jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin, vitaminů: A, C, E a B2 i B6. Zvláště důležité jsou tyto dvě poslední, které spolu s vitaminem A podporují organismus v správném působení sliznic a dýchacích cest.

Med podporuje organismus v době poklesu funkčnosti imunologické soustavy. Flavonoidy, které se nacházejí v medu, přispívají k mikrobiologické rovnováze v orgánech a v tkáních. Med posiluje antioxidační schopnosti organismu.

Plody ostružiny obsahují mnoho vitaminů, mj. A, E, K, niacin, riboflavin nebo tiamin. Díky vysokému obsahu vitaminu C a kyseliny ellagové podporují imunitní systém. Ostružiny jsou také dobrým zdrojem antokyanů, které se vyznačují mnohostrannou biologickou aktivitou, založenou hlavně na antioxidačních vlastnostech.

Pelargonie africká pozitivně přispívá k působení dýchací soustavy v období výskytu infekcí horních a dolních dýchacích cest. Standardizovaný extrakt z kořene africké pelargonie působí mnohostranně, podporuje působení imunitního systému.

Právenka latnatá je bylina, která se přirozeně vyskytuje v Indii a na Srí Lance. Všechny části této rostliny jsou hořké, proto je lokálně pojmenovaná Maha-tikta, což doslova znamená „Král hořkosti“. Hlavní aktivní složkou je andrografolid patřící do diterpenů, který podporuje práci imunitního systému.

Šípek obsahuje 30 - 40krát více vitaminu C než tím známé citrusy, podporuje imunitní systém a posiluje organismus. Kromě toho obsahuje hodně vitaminů A, B, E a K, jakož i flavonoidy, které podporují fungování organismu.

SunVital® (vyhrazená formule získaná z inaktivovaných buněk dráždí Saccharomyces cerevisiae/organický zinek) podporuje organismus v řádném působení imunitního systému. Pomáhá udržovat optimální kyselo-zásadovou rovnováhu a správné kognitivní funkce.

  • Skladování a konzumace:

Doporučené dávkování 5 ml jednou denně při jídle. V době intenzivního poklesu imunity užvejte dvakrát denně 5 ml při jídle. Před použitím je nutno protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Sirup je určen pro děti starší 6 let. 

 

Kontraindikace

Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku. Přípravek by neměl být užíván během těhotenství a kojení. Přípravu uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu rozmanité stravy.