Marocký jíl - rhasoul 170 g

Vaše nákupní cena
119 Kč (98 Kč bez DPH)
Externí sklad

Marocký lávový jíl neboli rhassoul/ghassoul je přírodní jemně mletý prášek s obsahem minerálních látek bez chemických úprav. Odstraňuje toxiny a má uklidňující, detoxikační, revitalizující a vyživující účinky.

Krása marockých žen přestává být záhadou po objevení přírodní síly marockého lávového jílu rhassoul neboli ghassoul. Jedná se o přírodní jemně mletý prášek s obsahem minerálních látek bez chemických úprav. Odstraňuje toxiny a má uklidňující, detoxikační, revitalizující a vyživující účinky.… Více

Kód:
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Krása marockých žen přestává být záhadou po objevení přírodní síly marockého lávového jílu rhassoul neboli ghassoul. Jedná se o přírodní jemně mletý prášek s obsahem minerálních látek bez chemických úprav. Odstraňuje toxiny a má uklidňující, detoxikační, revitalizující a vyživující účinky. Výsledkem používání je dokonale čistá, měkká a pružná pokožka a vlasy.

  • Účinky:

normální a problematická pleť
čistí do hloubky
výživa pokožky a vlasů
100% přírodní bez chemických přísad
vegan

  • Použití:

Maska na obličej i na vlasy:

Smíchejte jíl s vodou tak, aby vznikla kašovitá směs a naneste ji na obličej jako pleťovou masku nebo na vlasy. Nechte působit cca 15 minut a opláchněte. Můžete přidat pár kapek esenciálního oleje. Jíl by neměl přijít do kontaktu s kovem, používejte k přípravě špachtli nebo naši lžičku z kokosového dřeva.

  • Složení:

100% marocký lávový jíl (rhassoul)–prášek

  • Skladování:

Skladujte v suchu do 25°C.

Lidé s tímto produktem také nakoupili