Maca Tripple Power BIO 150 g

Vaše nákupní cena
268 Kč (233 Kč bez DPH)
Není skladem

Maca (Lepidium meyenii) neboli řeřicha peruánská roste ve vysokých nadmořských výškách v Jižní Americe. Spojili jsme 3 odrůdy macy v BIO a RAW kvalitě dovezené přímo z Peru od pěstitelů a vznikla nepřekonatelná přírodní síla, která povzbuzuje fyzické i duševní zdraví. Maca je zdroj fytoestrogenu, podporuje hormonální systém, sexualitu a plodnost.

Existují tři druhy macy: červená, černá a žlutá. Jedná se o tu samou plodinu, svými vlastnostmi se trochu odlišují. Rozhodli jsme se tři odrůdy spojit a vytvořit unikátní doplněk stravy. Vlastnosti a účinky se vzájemně podporují a navíc má příjemnou charakteristickou chut'. Účinky macy jsou… Více

Kód:
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Existují tři druhy macy: červená, černá a žlutá. Jedná se o tu samou plodinu, svými vlastnostmi se trochu odlišují. Rozhodli jsme se tři odrůdy spojit a vytvořit unikátní doplněk stravy. Vlastnosti a účinky se vzájemně podporují a navíc má příjemnou charakteristickou chut'. Účinky macy jsou prokazatelné, nejedná se o placebo a lidé po celém světě se z jejích účinků radují již přes 6000 let.

  • Vhodná pro:

muže ke zlepšení sexuální výkonnosti
ženy s hormonálními problémy a s nimi spojenými následky
ženy v období menopauzy
studenty na podporu paměti a koncentrace
sportovce na podporu výkonu

  • Výhody:

plodnost
sexualita
hormonální systém - menopauza
zdroj fytoestrogenu
fyzické a duševní zdraví
vytrvalost
vitalita
zdroj vlákniny a bílkovin
BIO a RAW kvalita
Maca se proslavila svými blahodárnými účinky na fyzické i duševní zdraví, které byly nesčetněkrát vědecky potvrzeny a jedná se nepřekonatelnou superpotravinu, která se uplatňuje v medicíně.

Věděli jste že?

Peruánci macu uctívají a věří, že byla seslána vysoko z hor bohem jménem Virakoča. Hlíza připomínající řepu získala jméno Ma-ca “rostlina přicházející z výšin, aby posílila”. Maca získává z půdy a z extrémních podmínek kde roste spoustu síly a živin. Inkové ji začali pěstovat pro její účinky a byli odolnější vůči nepříznivému počasí, ale také energičtější a vitálnější. Pravděpodobně se díky jejím afrodiziakálním účinkům rychle jihoamerické kmeny rozrůstaly.

  • Použití:

Smíchejte 1 čajovou lžičku (2 g) s 250 ml vody. Macu můžete přidat do oblíbeeného nápoje, smoothie, do kaše nebo v RAW kuchyni i do těsta při pečení. Maca obohatí výsledný nápoj či pokrm chuťově i nutričně.

  • Složení:

100% prášek maca (Lepidium meyenii)

Upozornění:

Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.