Levandulová voda BIO 100 ml

Vaše nákupní cena
190 Kč (157 Kč bez DPH)
Skladem u dodavatele

Má typickou lehce osvěžující a relaxační vůni. Vyrobena šetrnou parní destilací z levandulí rostoucích v bulharské panenské přírodě v bio kvalitě. Působí příznivě na akné, harmonizuje produkci mazu, zklidňuje a dezinfikuje pokožku po holení i epilaci, zároveň čistí a tonizuje. Usnadňuje rozčesání umytých vlasů a podporuje jejich růst.

Levandulová voda Goodie je vyrobena šetrnou parní destilací z levandulí rostoucích v bulharské panenské přírodě v bio kvalitě. Má typickou lehce osvěžující a relaxační vůni. Působí příznivě na akné, harmonizuje produkci mazu, zklidňuje a dezinfikuje pokožku po holení i epilaci, zároveň čistí a… Více

Kód: LEV
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Levandulová voda Goodie je vyrobena šetrnou parní destilací z levandulí rostoucích v bulharské panenské přírodě v bio kvalitě. Má typickou lehce osvěžující a relaxační vůni. Působí příznivě na akné, harmonizuje produkci mazu, zklidňuje a dezinfikuje pokožku po holení i epilaci, zároveň čistí a tonizuje. Usnadňuje rozčesání umytých vlasů a podporuje jejich růst.

 Používá se především jako skvělá pleťová voda – je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a zralou pleť.
Zbavuje pleť patogenní mikroflóry, včetně povrchových plísní, zbytků kosmetiky a nečistot – to vše při zachování jejího přirozeného pH.
Její silice podporují prokrvení pokožky.
Pleť není vysušována, ale naopak je aktivizována a člověk se po aplikaci cítí jako znovuzrozený.
Čistí, zklidňuje, ochlazuje při přehřátí a mírně dezinfikuje.
Vhodná je jako tonikum a účinná dezinfekční a hojivá voda po holení či depilaci.
Používá se k osvěžení na cestách, k obkladům unavených očí či při horečkách nebo k potírání podrážděné kůže a na poranění.

  • Použití:

Naneste přímo na pokožku, vlasy, potravinu či v domácnosti. Můžete aplikovat na tamponek, se kterým následně dočistíte pleť.

 

  • Původ:

Naše květinové vody jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství v horách v čisté přírodě bulharských hor. Kvalita vod je tak vysoká, že jej lze bez problémů používat pro vnitřní užití.

  • Výroba:

Šetrná parní destilace je známou a ověřenou metodou stovky let. Květinová voda nebo-li hydrolát je produkován při výrobě essenciálního oleje. Květy rostlin jsou destilovány s čistou horskou vodou na páru. Při kondenzaci páry se odděluje produkt s nejvyšší koncentrací essenciálních látek tedy essenciální olej. Hydrolát odtéká mimo essenciální olej, jsou tedy v něm obsaženy všechny essence rostliny v nižší koncentraci s naprosto čistou podobou.

  • Složení:

100% BIO levandulový hydrolát

  • INCI:

Lavandula angustifolia (Lavender) Flower Water