Křemelina 500 g.

Vaše nákupní cena
295 Kč (257 Kč bez DPH)
Skladem

detox zdroj přírodního křemíku výživa vlasů, pokožky, nehtů, kostí a kloubů

Sypká hornina křemelina je diatomická zemina s vysokým obsahem organického oxidu křemičitého SiO2. Najdeme v ní také celou řadu minerálních látek a stopových prvků, zejména vápník, hořčík, draslík, železo a měď. Křemelina napomáhá detoxikaci organizmu, odstraňuje nežádoucí bakterie, parazity a jiné… Více

Kód:
EAN: 8596299010162
Výrobce: Taska CZ
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Sypká hornina křemelina je diatomická zemina s vysokým obsahem organického oxidu křemičitého SiO2. Najdeme v ní také celou řadu minerálních látek a stopových prvků, zejména vápník, hořčík, draslík, železo a měď. Křemelina napomáhá detoxikaci organizmu, odstraňuje nežádoucí bakterie, parazity a jiné látky z tlustého střeva. Pomáhá vyživovat vlasy, nehty a pokožku a přispívá k přirozené obranyschopnosti.

Více informací o křemelíně 

PŘÍRODNÍ ANTIPARAZITIKUM KŘEMELINA


Mimo jiné se křemelina díky svým čistícím a absorbčním účinkům používá v domácnosti k hubení hmyzu, odstraňování nečistot a v kosmetice k čištění zubů nebo jako peeling na obličej.

  • Použití: 
    Přimíchejte 1–2 čajové lžičky (2–4 g) křemeliny do vody nebo jiného oblíbeného nápoje. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 2,5 polévkových lžic (15 g). Po 3 týdnech pravidelného užívání doporučujeme na týden křemelinu vynechat.

  • Složení:
    100% křemelina, 80% amorfní SiO2, 1% oxidy železa, stopové prvky, skladování: skladujte v suchu a v temnu
Typ produktu Doplněk stravy