Koloidní stříbro Ag100 (50ppm) 300ml

Vaše nákupní cena
235 Kč (194 Kč bez DPH)
Skladem

Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, zápaly a pod. Uklidňuje podrážděnou, případně začervenalou pokožku. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky. Velikost částic u koncentrací 10 až 20 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 38 nm. Čím jsou částice menší tím je produkt stabilnější a částice účinnější. Velikost částic u koncentrací 25 až 50 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 72 nm.

Kdy Koloidní stříbro Ag 100 pomáhá:zmenšuje rozšířené póry a uhříky,snižuje vylučování kožního mazu,uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky,pozitivně působí při zvýšené citlivosti nebo špatné reakci pokožky způsobené okolními vlivy,při projevech vnitřního onemocnění na kůži,při pocení nohou,při… Více

Kód: 61201
Výrobce: Pharma Activ
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kdy Koloidní stříbro Ag 100 pomáhá:
zmenšuje rozšířené póry a uhříky,
snižuje vylučování kožního mazu,
uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky,
pozitivně působí při zvýšené citlivosti nebo špatné reakci pokožky způsobené okolními vlivy,
při projevech vnitřního onemocnění na kůži,
při pocení nohou,
při vzniku plísní či jiných nepříjemných projevech na kůži

  • Složení:

Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 µS, CPNP Reference: 1059150, HVBPKV/132-256127/2013/Ko. Vyrobeno dle normy STN EN ISO 22716:2007.

  • Dávkování

Aplikuje se tak, že jej nanesete přímo na pokožku, doporučuje se ráno a večer. 

Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Nejvhodnější je použití každý den ráno a večer, předtím, než si nanesete oblíbený krém a make-up. Na pokožku příznivě působí doplňující osvěžování tváře a dekoltu během dne.

  • Balení

300 ml

 

  • Upozornění:

    Pouze pro vnější použití. Neužívejte vnitřně. Nevhodné pro osoby alergické na stříbro. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí. Nenechte zmrznout. Výrobek je dermatologicky testovaný. Země původu EU.