Kokosová miska růžová

Vaše nákupní cena
179 Kč (148 Kč bez DPH)
Externí sklad

Jídlo dostává úplně nový rozměr v růžové 100% přírodní kokosové misce vyrobené z kokosové skořápky bez použití chemických nebo syntetických látek.

100% přírodní kokosová miska natural z ručně opracované kokosové skořápky dodá každému jídlu úplně jiný rozměr. Každá mistička je originál svou velikostí, tvarem i opracováním a její význam je nejen věcný, ale i ekologický. Po opracování jsou čištěny,  broušeny a leštěny panenským kokosovým olejem.… Více

Kód:
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

100% přírodní kokosová miska natural z ručně opracované kokosové skořápky dodá každému jídlu úplně jiný rozměr. Každá mistička je originál svou velikostí, tvarem i opracováním a její význam je nejen věcný, ale i ekologický. Po opracování jsou čištěny,  broušeny a leštěny panenským kokosovým olejem.

Koupí misky ušetříte atmosféru nebezpečného oxidu uhličitého, který se dostává do ovzduší při masivním spalování kokosových skořápek a má za následek globální oteplování.

  • Paramtery:

objem cca 450 ml

průměr cca 15 cm

výška cca 6 cm

  • Použití:

Připravte si snídaňovou kaši, polévku, omáčku, salát, budha bowl nebo jakýkoliv jiný pokrm a servírujte v kokosové skořápce! Misku můžete využít i pro přípravu pleťových masek, peelingů nebo jen jako dekoraci. 

  • Údržba:

Omyjte houbičkou a horkou vodou, nedávejte do myčky a do mikrovlnné trouby.

  • Složení:

100% kokosová skořápka