Kokosová miska natural hladká

Vaše nákupní cena
179 Kč (148 Kč bez DPH)
Externí sklad

Kokosová miska natural hladká je 100% přírodní produkt vyrobený ručním opracováním kokosové skořápky. Tato miska dodá každému jídlu úplně jiný rozměr. Každá mistička je originál svou velikostí, tvarem i opracováním a její význam je nejen věcný, ale i ekologický.

 Po opracování jsou misky čištěny, broušeny a leštěny panenským kokosovým olejem. Koupí misky ušetříte atmosféru nebezpečného oxidu uhličitého, který se dostává do ovzduší při masivním spalování kokosových skořápek a má za následek globální oteplování. Je vyrobena bez použití chemických nebo… Více

Kód:
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu


 Po opracování jsou misky čištěny, broušeny a leštěny panenským kokosovým olejem. Koupí misky ušetříte atmosféru nebezpečného oxidu uhličitého, který se dostává do ovzduší při masivním spalování kokosových skořápek a má za následek globální oteplování. Je vyrobena bez použití chemických nebo syntetických látek.

 

 • Materiál:
  100% kokosová skořápka

 • Jak používat:
  Připravte si snídaňovou kaši, polévku, omáčku, salát, budha bowl nebo jakýkoliv jiný pokrm a servírujte v kokosové skořápce. Misku můžete využít i pro přípravu pleťových masek, peelingů nebo jen jako dekoraci.

 • Kokosová miska s parametry:
  objem: cca 450 ml
  průměr: cca 15 cm
  výška: cca 6 cm
 • Údržba:
  omyjte houbičkou a horkou vodou, nedávejte do myčky a do mikrovlnné trouby.