Heal Way Moringa prášek 250g

Vaše nákupní cena
349 Kč (303 Kč bez DPH)
Skladem

Moringa je vhodná především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Moringa je známa pod termíny "zázračný strom" nebo "strom života". Tato unikátní rostlina představuje zdroj neuvěřitelných 90 živin a 46 antioxidantů. V jedinečné formě nabízí moringa tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat. Je to rychle rostoucí… Více

Kód: HW250
Výrobce: HEAL WAY s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Moringa je známa pod termíny "zázračný strom" nebo "strom života". Tato unikátní rostlina představuje zdroj neuvěřitelných 90 živin a 46 antioxidantů. V jedinečné formě nabízí moringa tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat.

Je to rychle rostoucí strom, který dorůstá až 12m výšky, kmen má v průměru 30 cm. Koruna moringy je neuspořádaná a řídká. V závislosti na podmínkách je strom opadavý nebo stálezelený. Květy oplývají medovou vůní, mladé jsou krémové bílé barvy, starší jsou nažloutlé, o velikosti cca 2 cm. Dnes moringa olejodárná roste všude tam, kde teplota celoročně neklesá pod 20 °C.

Jedná se o víceúčelovou rostlinu, ze které lze spotřebovat vše. Kořen moringy olejodárné se svou palčivou chutí je využíván jako náhražka křenu a je schopen normalizovat hladinu glukózy v krvi. Z kůry se sbírá vlákno, ze kterého se dále vyrábí provazy a rohože, větve moringy olejodárné jsou oblíbeným krmivem pro velbloudy. Plody moringy olejodárné na indickém kontinentu využívají stejně jako v ČR fazolové lusky. Plody se z indického kontinentu vyvážejí i konzervované. Semena z uzrálých plodů se praží a chutí připomínají oříšky.

List je nejzajímavější částí této rostliny, na indickém subkontinentu a v Africe patří moringa olejodárná mezi potraviny a konzumuje se zde v čerstvém i sušeném stavu v salátech, polévkách i omáčkách. Obvykle jsou listy moringy olejodárné k dostání na tržišti, při přebytcích se listy suší a uchovávají. Další formou užití je příprava nálevů z listů. Moringa je víceúčelová rostlina, která je využívána v mnoha tropických kulturách.

 • Složení:
  Moringa olejodárná (Moringa oleifera) 100 % prášek z listu 

 • Dávkování:
  1 lžička 3 x denně (7,2g)
  rozmíchejte ve 200 ml vody a vypijte. 
  Po otevření spotřebujte do 3 měsíců

 • Balení:
  250 g
Denní dávka obsahuje ⌀ hodnoty v 7,2 g % DRHP *
Vitamin A 204,48 µg 25,56
Vitamin B1 (thiamin) 1,27 mg 115,45
Viamin B2 (riboflavin) 0,38 mg 27,14
Kyselina listová 43,20 µg 21,60
Vitamin E 8,22 mg 68,50
Železo (Fe) 3,36 mg 24,00
Vápník (Ca) 133,31 mg 16,66

* % denní referenční hodnoty příjmu v 7,2 g 

 • Upozornění:
  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
  Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. 
  Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. 
  Ukládejte mimo dosah dětí.Skladujte v suchu při teplotě do 25 C v uzavřeném obalu.
  Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné.
Typ produktu Doplněk stravy
Nutriční hodnoty / 100 g Moringy
Sacharidy 38,20 g
Bílkoviny 27,10 g
Tuky 2,30 g

Lidé s tímto produktem také nakoupili