Funkční komplex Citrokalcevit

Vaše nákupní cena
430 Kč (374 Kč bez DPH)
Není skladem

Krásný úsměv, lesklé vlasy, upravená kůže a nehty i lehkost pohybu jsou základem naší přitažlivosti a klíčem k úspěchu. Proto by mělo jedno z hlavních míst v arzenálu krásy a zdraví každého moderního člověka náležet vitamínům a králi minerálů – vápníku.

Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav. „Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů. OdkyseleníJsme zvyklí odhadnout kalorickou hodnotu,… Více

Kód: 113004
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav. „Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů.

Odkyselení
Jsme zvyklí odhadnout kalorickou hodnotu, obsah bílkovin, tuku, uhlohydrátů a vitamínů v potravinách. Potrava má však další důležitý rys - má určitou kyselou zátěž - kritický index pro naše zdraví. Jsou složeny z potravinových složek, které jsou buď kyselé nebo zásadité. Tělo se snaží udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami. Během tohoto boje trpí kosti a zuby, protože vápník v těle je nejprve přidělen důležitým hlavním orgánům. Je tedy zřejmé, že to vede k muskuloskeletálním poruchám. Osteoporóza postupuje zvláště rychle a to není zdaleka veškerý dopad na zdraví! Překyselené prostředí je živná půda mnoha nemocí - i těch závažných onkologických, ...

Co je to biologicky dostupný vápník? Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex "Citrokalcevit" obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku. 

Balení:
60ks

Dávkování:
Děti od 7 do 10 let dvě tablety denně, dospělí a děti starší 10 let čtyři tablety denně při jídle. 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Typ produktu Doplněk stravy