EkoMedica Czech Červená řepa 100% šťáva z červené řepy 1000 ml

Vaše nákupní cena
246 Kč (203 Kč bez DPH)
Skladem

Šťáva z červené řepy je získávána z bulvy červené řepy nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Další informace naleznete v článku:Červená řepa - jedna z nejléčivějších zelenin Složení v 50 ml:Červená řepa (Beta vulgaris, šťáva z bulvy 100%)75 mg Camu camu (Myrciaria dubia, standardizovaný extrakt z plodů) Přídatné látky:kyselina citrónová (regulátor kyselosti) Dávkování:Užívejte 50 ml 1-2x… Více

Kód: 50204
EAN: 8594170150204
Výrobce: EkoMedica Czech
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
 • Další informace naleznete v článku:
  Červená řepa - jedna z nejléčivějších zelenin

 • Složení v 50 ml:
  Červená řepa (Beta vulgaris, šťáva z bulvy 100%)
  75 mg Camu camu (Myrciaria dubia, standardizovaný extrakt z plodů)

 • Přídatné látky:
  kyselina citrónová (regulátor kyselosti)
 • Dávkování:
  Užívejte 50 ml 1-2x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

 • Balení:
  1000 ml

 • Další produkty v kategorii:
  Šťávy/ sirupy

Upozornění:
Doplněk stravy. Barva, vůně i chuť šťávy se v různých šaržích výrobku muže poněkud měnit, což není na závadu kvality přípravku.
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné částice v roztoku nejsou na závadu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.
Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 25 dní od otevření. Chraňte před světlem. Bez chemických konzervantů. Pasterizováno.

 • Informace o značce:

Firma EKOMEDICA CZECH se zabývá především výrobou a distribucí doplňků stravy v tekuté formě. Nabízí to nejlepší a nejzdravější z přírody v tekuté formě, která je nejlépe vstřebatelná pro lidský organismus. Firma EKOMEDICA CZECH přináší šťávy, které jsou tvořeny dle vlastních receptur a striktních norem bez přídavku konzervantů a cukru. Přesto mají zachovány všechny důležité látky.