DuoLife Vita C

Vaše nákupní cena
754 Kč (656 Kč bez DPH)
Není skladem

Plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje tělu dodat 100% poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady. výhradně pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu - tak jako v případě DuoLife Vita C.

DuoLife VitaC je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu… Více

Kód: DLVC
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

DuoLife VitaC je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu C, díky čemuž není nutné používání preparátů z pochybných zdrojů.

Produkt je vyroben z přirozeně se vyskytujících složek, díky čemuž se můžete spolehnout na koncentrovánou dávku zdraví, ve vyhovující dávkování, tekuté formě. Látky obsažené v DuoLife Vita C zaručují posílení imunitního systému a udržují optimalní stav organismu.

DuoLife VitaC je inovační kombinací biologický aktivních přírodních složek. Absence konzervačních látek, aromatických přísad nebo umělých barviv, jakož i produktů GMO, zaručuje nejvyšší kvalitu a zároveň zvýšenou absorbcí produktu.

  • Složení Vita C:

 Výtažek z Aceroly - obsahuje do 4500 mg Vitaminu C (její jeden plod obsahuje takové množství vitaminu C, jako kilogram citronu), Výtažek z Šípku - obsahuje do 3500 mg Vitaminu C a má fitoremediační vlastnosti, Výtažek z bobulí Camu Camu - nedávno objevené v mokřadech amazonky - je novým rekordmanem v obsahu vitaminu C - do 4800 mg

  • Dávkování dospělý:

25 ml - 100 ml během dne po dvou až třech dávkách

  • Dávkování děti:

20 ml po dvou dávkách.

  • Objem:

750ml