DuoLife Medical Formula BorelissPro® - NEW

Vaše nákupní cena
638 Kč (555 Kč bez DPH)
Skladem

DuoLife Medical Formula BorelissPro® je produkt obsahující adekvátně vybrané látky v náležitém poměru. Jejich úkolem je stimulace imunity organismu a zmírnění následků kousnutí klištětem.

DuoLife Medical Formula BorelissPro® reaguje na potřeby moderního člověka, který je při trávení času na čerstvém vzduchu, zejmána pak v létě, mezi jinými vystaven na kontakt s klíšťaty. Bohužel pro absenci efektivní ochrany a neznalost postupu, se po kousnutí zvyšuje riziko vážných zdravotních… Více

Kód: DLMFBP01
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

DuoLife Medical Formula BorelissPro® reaguje na potřeby moderního člověka, který je při trávení času na čerstvém vzduchu, zejmána pak v létě, mezi jinými vystaven na kontakt s klíšťaty. Bohužel pro absenci efektivní ochrany a neznalost postupu, se po kousnutí zvyšuje riziko vážných zdravotních následků.

DuoLife Medical Formula BorelissPro® má unikátní složení, je patentovanou sloučeninou a sází na přírodní bohatství. To vše pro velmi účinnou ochranu, prevenci a mírnění následků kousnutí klišťaty.

DuoLife Medical Formula BorelissPro® má díky obsaženým látkám široké spektrum účinnosti, které dokáží zajistit nejen imunitu nebo eliminaci následků kousnutí klíšťaty. Ve stejné míře podporují funkci srdce, umožňuje udržení optimální hladiny cholesterolu a dobrého stavu kostí a kloubů. Přírodní látky chráni buňky proti volným radikálům, čímž pozitivně ovlivňuje stav pokožky a zpomaluje stárnutí.

Výtažek z cistu je bohatý zdroj polyfenolů. Vykazuje antioxidační vlastnosti a účinně podporuje imunitní systém. Pozitivně ovlivňuje kvalitu života, brzdí procesy stárnutí organismu a pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu. 

Výtažek z kořene štětky plané vykazuje imunologické vlastnosti a pomáhá očišťovat organismus. Obsahuje cenné iridoidy, které umožňují zachovat klouby a kosti v dobré kondici. Výtažek ze štětky plané podporuje a mobilizuje imunitní systém.

Výtažek z oregána má silné imunostimulační účinky, je rovněž bohatým zdrojem flavonoidů, umožňující ochanu buněk pře volnými radikály. 

 • Dobromysl obecná (Origanum vulgare)
  Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak
  Normální funkce horních cest dýchacích
  Kojení
  Normální činnost jater
  Duševní výkon - spánek
  Normální trávení
  Normální funkce žlučníku
  Imunita
 • Složení:

inulin z kořene čekanky obecné (FOS), výtažek z listů cistu (Cistus creticus) 10:1, vyhrazená formule BorelissPro® antioxidantů získaných ze směsi suchých výtažků ovoce, zeleniny a bylin ve střídavém poměru (z pecek a slupek vinných hroznů (Vitis vinifera), z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus), z růžic brokolice (Brassica oleracea var cymosa), z listů brukve zelné (Brassica oleracea var viridis), z listů čajovníku ínského (Camellia sinensis), z listů cibule kuchyňské (Alium cepa), ze stonku česneku kuchyňského (Alium sativum), z ovoce grapefruitu (Citrus paradisi), ze stonku chřestu lékařského (Asparagus officinalis), z ovoce pomerančovníku ínského (Citrus sinensis), z ovoce ananasovníku chocholatého (Ananas comosus), z plodů třešně ptačí (Prunus avium), z ovoce meruňky obecné (Prunus armeniaca), z ovoce jabloně domácí (Malus domestica), z plodů papáje obecné (Carica papaya), z plodů jahody (Fragaria ananasa), z plodů černého rybízu (Ribes nigrum), z kořene mrkve obecné (Daucus carota), z plodů okurky seté (Cucumis sativus), z plodů olivovníku evropského (Olea europaea), z plodů rajče jedlého (Solanum lycopersicum)), výtažek z kořene štětky lesní (Dipsacus fullonum) 10:1, výtažek ze stonku česneku (Allium sativum) 10:1, výtažek z byliny oregano (Origanum vulgare) 10:1, výtažek z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) 10:1. Složky obalu: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Látka působící proti spékání: křemen.

 • Způsob použití:

1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

 • Obsah složek v denní porci výrobku  1 tobolka/ 2 tobolky


Výtažek z listů cistu (Cistus creticus)
35 mg/ 70 mg
BorelissPro® (vyhrazená formule antioxidantů získaných ze směsi, suchých výtažků z ovoce zeleniny a bylin)
25 mg/ 50 mg
Výtažek z kořene štětky plané (Dipsacus fullonum)
25 mg/ 50 mg
Výtažek ze stonku česneku (Allium sativum)
20 mg/ 40 mg
Výtažek z byliny oregano (Origanum vulgare)
20 mg/ 40 mg
Výtažek z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum)
20 mg/ 40 mg
 

 • Kontraindikace:

Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 • Upozornění :
  Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.