DuoLife Keratin Hair Complex

Vaše nákupní cena
1 274 Kč (1 108 Kč bez DPH)
Externí sklad

Keratin Hair Complex je doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu. Mají mezinárodní patenty *.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVÍ A KRÁSA V JEDNOM ☑ Vypadávání Vašich vlasů snížené o 34 % už po jednoměsíční aplikaci  ☑ Značné omezení vypadávání vlasů o 86 % po uskutečnění úplné ozdravné kúry  ☑ Vaše vlasy 10x silnější a 2x pružnější než před kúrou  ☑ Výrazně vyšší objem a hustota XXL pro… Více

Kód:
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVÍ A KRÁSA V JEDNOM

☑ Vypadávání Vašich vlasů snížené o 34 % už po jednoměsíční aplikaci 

☑ Značné omezení vypadávání vlasů o 86 % po uskutečnění úplné ozdravné kúry 

☑ Vaše vlasy 10x silnější a 2x pružnější než před kúrou 

☑ Výrazně vyšší objem a hustota XXL pro tenké vlasy 

☑ Výsledky působení jsou viditelné po třech měsících aplikace 

Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.

  • KOMPLEXNÍ PŮSOBENÍ VE TŘECH KROCÍCH

KROK I - Keratin Hair Complex pomáhá vlasům růst Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. "baby hair".

KROK II – Keratin Hair Complex zpomaluje vypadávání vlasů Jedinečná kompozice složek byla vytvořena tak, aby se optimalizoval proces stimulace a obnovy vlasů. Všechny použité složky se vzájemně doplňují a vytvářejí tak kapalnou keratinovou terapii obnovy vlasů. Aplikací tohoto prostředku lze předcházet nadměrnému vypadávání vlasů.

KROK III – Keratin Hair Complex dodává vlasům hustotu a zvyšuje jejich objem V přípravku Keratin Hair Complex jsou obsaženy bobule amly, které jsou zdrojem vitaminu C, důležitého pro vlasovou výživu. Nedostatek vitaminu C se přičiňuje ke zhoršení činnosti kůže na hlavě, což pak působí poruchy procesu vytváření vlasu a objevují se problémy s vypadáváním vlasů. Extrakt, který je obsažen ve výrobku z jader vinných hroznů ovlivňuje
výživu a stimulaci vlasových cibulek. Tyto složky jsou rozhodující pro lepší strukturu vlasu a utěsnění jeho ochranné vrstvy.

  • Složení:

pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).

  • Způsob použití:

25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

  • Skladování:

výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

Upozornění:

Kontraindikace: přecitlivělost na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.