Duolife Collagen 750 ml

Vaše nákupní cena
910 Kč (752 Kč bez DPH)
Není skladem

100% přírodní, kompletní, tekutý kolagen DuoLife Collagen je tekutou esencí mládí, přízpůsobenou pro jednoduché dávkování. Výrobek je obohacen antioxidanty, které mají za následek, že přispívají jak k ochraně před stárnutím tak k udržení dobré kondice.

  Živiny obsažené v každé složce přípravku DuoLife Collagen zlepšuji kondici celého organizmu, včetně správného fungování jednotlivých struktur. Tekutá forma - 100% přírodní, bez konzervačních látek. Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou spojovací tkáně.… Více

Kód:
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 

Živiny obsažené v každé složce přípravku DuoLife Collagen zlepšuji kondici celého organizmu, včetně správného fungování jednotlivých struktur.

Tekutá forma - 100% přírodní, bez konzervačních látek.
Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou spojovací tkáně.
Kolagenové vlákna jsou základním stavebním kamenem kůže, žil, kostí, kloubů, nehtů, oční rohovky, lymfy a cév.
Bohužel s věkem ztrácí produktivní buňky svoji schopnost produkovat a obnovovat kolegenové vlákna.
Zároveň i vystavování pokožky vysokým nebo nízkým teplotám, nadměrné zátěže nebo UV záření, ničí naše kolagenová vlákna a proto pokožka u lidí intenzivně se opalujících rychleji stárne, je vrásčitá a ztrácí pružnost.
Efektem chybějícího kolagenu v organismu je mimo jiné pokles očních víček, podbradku, hluboké vrásky na čele, mimické vrásky, lámání nehtů, slabé vlasy bez lesku, suchá a podrážděná pokožka, nepříjemné bolesti kloubů a páteře.

  • Co můžeme očekávat od používání kolagenu v tekuté formě?

Zpomalení procesu stárnutí - efekt přirozeného liftingu a napnutí, omlazení tváře - snížení viditelnosti vrásek, snížení viditelnosti strií a celulitidy, celková regenerace a revitalizace organismu, výživa vlasů, regulace menstruačního cyklu, pomáhá regulovat tělesnou hmotnost - váže vodu v pokožce - omlazení (kys. hyauluronová váže více jak 250 ml vody, než sama váží) - Forma Oligo - pro vnitřní a vnější použití.

Před každým užitím protřepat. Chránit před přímým slunečním zářením. Nepoužívat u těhotných a kojících žen.

  • Složení:

Obsahuje synergicky spojené a posilňující účinky kolagenu: mořský kolagen, kyselina hyaluronová, standartizovaný extrakt aceroly, chondroitin, glukosamin, bambusové výkonky, výtažek z kopřiv, přeslička, pyré plodů mango.

  • Dávkování:

25-50 ml 1x denně před jídlem