DuoLife Chlorofil

Vaše nákupní cena
680 Kč (591 Kč bez DPH)
Externí sklad

Zlepšuje kvalitu krve, očišťuje organismus Přirozená dávka energie na každý den ¨ Pro svůj vyjímečný účinek bývá nazýván "kapalnou energií" Příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení.

100% přírodní, kompletní, tekutý chlorofyl.DuoLife Chlorofil je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván „kapalnou energií“.Výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných… Více

Kód: DLCH
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

100% přírodní, kompletní, tekutý chlorofyl.
DuoLife Chlorofil je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván „kapalnou energií“.
Výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných toxinů. Přírodní chlorofyl alkalizuje prostředí uvnitř organismu.

Příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy, a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení. Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek uzavřených v DuoLife Chlorofil bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.

Chlorofylin má silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.

 • Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.

 • Vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, které posilují organismus, přispívá k jeho regeneraci a přirozeným způsobem ho očišťuje. Je nezastupitelná pro ty, kteří chtějí urychlit proces obnovy.

 • Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

 • Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.

„Chlorofyl je ve své čisté formě jedním z nejcennějších výrobků sloužících těm, kteří jsou přepracováni nebo jsou pod vlivem stresu. Dokonale pomáhá očistit organismus a umožňuje účinnou regeneraci téměř všech orgánů uvnitř lidského těla. Zároveň díky neobyčejné schopnosti dopravovat kyslík, jakož i vzhledem k detoxikačním vlastnostem příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru. To vše je Chlorofyl, který je nezastupitelný nejen pro ty, kteří touží zachovat si plné plného zdraví a krásu co nejdéle, ale rovněž pro ty, kteří chtějí urychlit regeneraci tělesných orgánů, které již byly v důsledku onemocnění narušeny.”

Vedlejší účinky: Na počátku užívání se na pokožce může vyskytnou exém - je to velmi pozitivní reakce svědčící o čištění organismu. Proto je nutné zvýšit množství pitné vody ze sklenice a přiznaky se brzy stratí.

 • Složení: 
  Olej máty peprné - antiseptický prostředek, účině čistící organismus, ničí mikro organismy ohrožující imunitní systém, upravuje kyselost organismu. Ječmen - dokonalý zdroj rozpustné vlákniny, silný antioxidant, díky vitaminum a minerálním přísadám reguluje acidobazickou rovnováhu v organismu. Vojtěška - obsahuje až 3krát více protejnu než proslulá sója, dokonale posiluje organismus, regeneruje a čistí a je zdrojem přírodních fitoestrogenů. Chlorela - nejbohotšní doposud známý zroj chlorofilu, vzhledem k tomu, že je velmi bohatá na aminokyseliny, vitaminy a minerální látky, jejihž koncentrace je výrazně vyšší než u suchozemských rostlin, patří do skupinu Super Foods, účině pomáhá zbavit organismus toxinů, těžkých kovů a chemikálií.

 • Dávkování:
  2krát denně po 10 ml.

 • Objem:
  750 ml