DuoLife Aloes

Vaše nákupní cena
680 Kč (591 Kč bez DPH)
Skladem

Posiluje imunitní systém, čistí organismus od toxinů, reguluje krevní tlak, urychluje hojení ran

100% přírodní, kompletní, kapalné aloe. DuoLife Aloes je přípravkem, který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. DuoLife Aloes je přirozený zdroj zdraví a krásy. Je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají způsob na co nejdelší uchování mladého vzhledu a životní síly.… Více

Kód: DLA
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

100% přírodní, kompletní, kapalné aloe.

DuoLife Aloes je přípravkem, který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny.
DuoLife Aloes je přirozený zdroj zdraví a krásy. Je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají způsob na co nejdelší uchování mladého vzhledu a životní síly. Díky svým očišťujícím vlastnostem zajišťuje plnou regeneraci organismu.

DuoLife Aloes obsahuje ve své výjimečné formě více než 200 aktivních složek, které podporují přirozenou funkci detoxikaci organismu.
Vysoký obsah antioxidantů nejenže posiluje imunologický systém, ale rovněž pomáhá okysličovat buňky lidské kůže, což ovlivňuje zpomalení procesu stárnutí kůže a zvýšení její pružnosti.
Šťáva z aloe je už tisíc let známá a používaná jako dokonalý prostředek pro dlouhodobé zachování mladého a přívětivého vzhledu.

Vděčí za to bohatství antioxidantů a aminokyselin, které jsou stavebním prvkem bílkovin. Je navíc známým adaptogenem podporujícím přirozenou odolnost organismu.

Dužina aloe výborně očišťuje zažívací ústrojí a usnadňuje trávení, podporuje tím očišťování organismu z přebytečných toxinů. Je to navíc výrobek, který alkalizuje organismus, napomáhá
k vytvoření opětovné rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Med květový je opravdovým bohatstvím přírodních vitaminů a minerálů s neobyčejně vysokou vstřebatelností. Vyznačuje se obsahem křemíku – prvku, který je  nutný k obnově kůže a vlasů. Navíc je již po staletí považován za cenný výživný produkt ve stavech fyzického a psychického vyčerpání organismu.

Oregano má široké uplatnění v léčebných  procesech a kosmetice. Extrakt z oregana podporuje trávicí proces a přisvojování vitaminů a minerálních sloučenin. Pro svůj vysoký
obsah antioxidantů účinně podporuje boj s volnými radikály. 

Inovační spojení biologicky aktivních,  přírodních složek uzavřených v DuoLife Aloe bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.

  • Objem:
    750 ml 

  • Složení:
    Dřeň z Aloe 47.2%, 100% Šťáva z Aloe 47.2%, Nektarový Med 5.1%, Oregano 0.4%, Kyselina Citronová 0,1%, Aloin 0.1 mg/kg.

  • Dávkování:
    jednou denně 50ml nebo dvakrát denně 25 ml před jídlem

Produkty DuoLife neobsahují žádné konzervační látky ani geneticky upravené potraviny. Po otevření přechovávat v chladničce a spotřebovat do 30ti dnů. Před každým použitím protřepat. Nepít přímo z láhve.