Dr.Hlaváč BIO CHIA ARONIE 260 g

Vaše nákupní cena
95 Kč (83 Kč bez DPH)
Externí sklad

Připravili jsme pro Vás tuto jedinečnou lahůdku z těch nejkvalitnějších aronií pěstovaných v ekologických sadech. Lahodně sladkou chuť jsme docílili přídavkem šťávy z vyzrálých bio hroznů, která je zahuštěna pouze šetrným odpařením vody. Pomyslnou třešinkou na dortu je přídavek chia semínek, které posouvá nutriční hodnotu této ovocné dobroty do úplně nové roviny. Od této chvíle můžete díky zcela výjimečnému chráněnému složení, vychutnávat ovoce bez jakéhokoliv zahuštění nebo aditiva.

Složení: Aronie 50%, zahuštěná hroznová šťáva 40%, chia semínka 10% ( produkt ekologického zemědělství). Složení chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.Slazeno pouze Hroznovým koncentrátem což je hroznová šťáva zahuštěná šetrným odpařením vody, tak aby neprocházela varem.Každá sklenička tak… Více

Kód:
EAN: 8594164300295
Výrobce: Dr. Hlaváč s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
  • Složení:

Aronie 50%, zahuštěná hroznová šťáva 40%, chia semínka 10% ( produkt ekologického zemědělství). Složení chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.
Slazeno pouze Hroznovým koncentrátem což je hroznová šťáva zahuštěná šetrným odpařením vody, tak aby neprocházela varem.
Každá sklenička tak obsahuje šťávu ze 400g bílých hroznů.

  • Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energetická hodnota 869kJ/208kcal
Tuky 3,5 g (z toho nas. mast. kys. 0,5 g)
Sacharidy 40g (z toho cukry 32g)
Bílkoviny 3,5g
Sůl 0,1g

  • Minimální trvanlivost do:

viz obal, 24 měsíců
Po otevření uchovávejte v chladničce do 10°C

Kompletní nabídka BIO džemů 

  • O PRODUKTOVÉ ŘADĚ BIO CHIA OVOCE:

Bio Chia Ovoce od Dr. Hlaváč není klasický džem, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale zcela nová, průmyslovým patentem chráněná receptura, díky které si vychutnáte delikatesní spojení chuti bio ovoce a chia semínka, a to bez jakéhokoliv použití zahušťovadel a jiných přídatných látek.
U Bio Chia Ovoce si můžete být stoprocentně jisti, že neobsahuje žádná zahušťovadla, konzervační látky, barviva ani aromata. Bio Chia Ovoce pro Vás vyrábíme pouze z bio ovoce, co se urodilo v ekologických sadech nebo plantážích a je doplněno o semínka šalvěje hispánské, všeobecně známá jako chia semínka. Právě díky chia semínkám, která mají sama od sebe schopnost vytvářet gel, nemusíme k zahuštění Bio Chia Ovoce použít absolutně žádné aditivum. Bio Chia Ovoce neobsahuje žádný přidaný cukr, přirozenou sladkost ovoce pouze podpoříme přidáním štávy z dozrálých bio hroznů nebo bio jablek, které jsou zahuštěny pouze šetrným odpařením vody.
Bio Chia Ovoce plníme do skleněných a designově zajímavých lahviček, které můžete po vypotřebování obsahu zrecyklovat tím, že je použijete znovu a naplníte do nich cokoliv vytvořeného podle Vašich domácích receptů.
Na obalech našeho Bio Chia Ovoce najdete veškeré informace o tom, co přesně každá sklenice obsahuje, v jakém množství nebo koncentraci. Na obsah našeho Bio Chia Ovoce jsme hrdí a rádi a do posledních detailů poskytujeme zákazníkovi možnost podrobně si prostudovat etikety s kompletním složením i výživovými údaji, aby měl možnost náš produkt porovnat s konkurenčním výrobkem.
Kompletní složení Bio Chia ovoce je chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.
Bio Chia Ovoce je delikatesa s vysokou přidanou nutriční hodnotou, která by neměla chybět ani na Vašem zdravě prostřeném stole!
Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Lidé s tímto produktem také nakoupili