Coffree - Pampeliškovovo Čekanková instantní káva 75 g

Vaše nákupní cena
129 Kč (112 Kč bez DPH)
Není skladem

Vyladěná, čistě přírodní, instantní směs v prášku s charakteristickou chutí kávy. Určená pro přípravu lahodného kávovinového nápoje. Podpora trávení a funkce jater. Prebiotikum. Kontrola tělesné hmotnosti - chuť k jídlu.

Coffree - Pampeliškovo Čekanková kávaVyladěná, čistě přírodní, instantní směs v prášku s charakteristickou chutí kávy. Z kořeny pampelišky a čekanky je vhodná pro přípravu aromatické kávovinového nápoje s přínosným obsahem živin a benefitů. Kořen z pampelišky pomáhá při metabolismu sacharidů,… Více

Kód:
EAN: 8596299010247
Výrobce: Taska CZ
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Coffree - Pampeliškovo Čekanková káva
Vyladěná, čistě přírodní, instantní směs v prášku s charakteristickou chutí kávy. Z kořeny pampelišky a čekanky je vhodná pro přípravu aromatické kávovinového nápoje s přínosným obsahem živin a benefitů. Kořen z pampelišky pomáhá při metabolismu sacharidů, podporuje normální trávení, normální funkci jater a působí protizánětlivě. Čekanka navíc podporuje činnost srdce a cév, pomáhá udržovat hladinu glukózy v krvi, normální stav kostí a kloubů, kontroluje tělesnou hmotnost - chuť k jídlu.

  • Použití:
    1–2 čajové lžičky zalijte vroucí vodou. Můžete smíchat s mlékem, rostlinným mlékem nebo dochutit oblíbeným přírodním sladidlem.
    Podávejte teplé i studené jako ledovou kávu.
Typ produktu Doplněk stravy