Čisticí zlatá slupovací pleťová maska

Vaše nákupní cena
341 Kč (282 Kč bez DPH)
Skladem po 25.2.2019

Už dlouho jste si nedopřála nic mimořádného? Darujte své pleti luxusní péči s čisticí zlatou slupovací pleťovou maskou. Díky slupovací struktuře maska zajistí okamžité vypnutí pleti a její aktivní složky dodají pleti obličeje svěží, zářivý vzhled a dlouhodobou hydrataci.

Zlatá slupovací maska představuje:- šetrné odstranění zrohovatělých buněk a hloubkové čištění pleti;- okamžité vypnutí pleti a omlazující účinek;- svěží, zářivý vzhled obličeje a dlouhodobou hydrataci. Používejte masku formou kurzu čítajícího 10-15 procedur a zajistíte své pleti luxusní a… Více

Kód: 50116
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
  • Zlatá slupovací maska představuje:
    - šetrné odstranění zrohovatělých buněk a hloubkové čištění pleti;
    - okamžité vypnutí pleti a omlazující účinek;
    - svěží, zářivý vzhled obličeje a dlouhodobou hydrataci.

Používejte masku formou kurzu čítajícího 10-15 procedur a zajistíte své pleti luxusní a vydatnou péči. Nebo ji používejte jako rychlý zkrášlovací přípravek – naneste na pleť krátce před důležitou událostí a získejte výsledek okamžitě.

Účinnost jakéhokoli přípravku závisí na vlastnostech prvků v jeho složení. Zlatá maska obsahuje skutečné „delikatesy“, které si vaše pleť s radostí vychutná. V jejím složení najdete výtažek z vlaštovčího hnízda, minerální soli a také silné přírodní hydratační prostředky - hyaluronát sodný, betain a glycyrrhizát draslíku.

  • POUŽITÍ:
    Naneste tlustou vrstvu masky na čistou a suchou pleť obličeje, vyhněte se okolí obočí, očí a rtů. Nechte působit 20-30 minut, dokud maska nezaschne a poté ji šetrně sloupněte.