Bylinná směs Tibetský sběr

Vaše nákupní cena
240 Kč (209 Kč bez DPH)
Externí sklad

Silná imunita a tonus

Silná imunita a tonus byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému… Více

Kód: 123923
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Silná imunita a tonus byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

  • Příprava:

1 sáček (1,5 g), zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min. Doporučené denní dávkování: denní dávka pro dospělého je 1 šálek 1x denně při jídle. Doporučená doba užívání: 3-4 týdny.

  • Nežádoucí účinky:

Individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu.

  • Skladování:

skladovat při max. teplotě do 25°C a relativní vlhkosti max. do 70%, mimo dosah dětí.

  • Minimální trvanlivost do:

viz obal. Datum výroby/číslo šarže: viz obal.

  • Země původu:

Rusko.

  • Složení v 1 sáčku (tj. 1,5 g):

Květ heřmánku pravého (0,525 g/35%), List jahodníku obecného (0,39 g/26%), Nať třezalky tečkované (0,225 g/15%), Květ smilu písečného (0,18 g/12%), Pupeny břízy bělokoré (0,18 g/12%).

  • Váha balení:

NTTO 45 g (30 sáčků po 1,5 g).

 V nabídce naleznete ostatní bylinné čaje

Upozornění:

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na salicyláty (tužebník). Nevhodné při onemocnění jater a žlučníku, vysokém krevním tlaku a ledvinové nedostatečnosti (lékořice). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

 

Typ produktu Doplněk stravy