Aloe Royal

Vaše nákupní cena
395 Kč (343 Kč bez DPH)
Skladem

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

  Aloe Vera v MARNYS® Aloe Royal je šťáva extrahovaná z listu (poměr 200: 1), to znamená, že k získání 1 kg koncentrované šťávy je zapotřebí 200 kg rostliny Aloe Vera. Rostlina Aloe Vera má sedmdesát pět účinných látek: 20 minerálů (jako je vápník, chrom, hořčík, draslík, selen), 20 aminokyselin,… Více

Kód: MNV462
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 

Aloe Vera v MARNYS® Aloe Royal je šťáva extrahovaná z listu (poměr 200: 1), to znamená, že k získání 1 kg koncentrované šťávy je zapotřebí 200 kg rostliny Aloe Vera. Rostlina Aloe Vera má sedmdesát pět účinných látek: 20 minerálů (jako je vápník, chrom, hořčík, draslík, selen), 20 aminokyselin, 12 vitamínů (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, E ) a voda, kromě saponinů a salicylových kyselin.

MARNYS® Aloe Royal má certifikací IASC (International Aloe Science Council), která zaručuje parametry stanovené pro získání šťávy Aloe vera: listy se loupají jeden po druhém a kůra se odstraní, dužina rostliny se lisuje a zpracovává se za studena udržet své vlastnosti neporušené.

Má také certifikaci kvality Magnum, která zaručuje maximální obsah polysacharidů (přírodní cukry Aloe Vera).

 • Vitamin C

přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky, kůže a krevních cév (EFSA).

 • Vitamin B6 a kyselina pantothenová

přispívají k normálnímu metabolismu poskytujícímu energii. Vitamin B6 přispívá k normální funkci nervového systému, zatímco kyselina pantothenová přispívá k normálnímu duševnímu vývoji a produkci některých neurotransmiterů. Vitamin B6 přispívá k normální produkci cysteinu (EFSA).

 • Vitamin B9 (kyselina listová)

zvyšuje hladinu folátu u těhotných žen, protože nízká hladina je rizikovým faktorem vedoucím k defektům v nervové trubici plodu (EFSA).
Riboflavin a vitamin A přispívají k normálnímu metabolismu železa ak normálnímu udržení zraku (EFSA).
Biotin a niacin přispívají k normálnímu udržování kůže a sliznic. Biotin navíc přispívá k normální údržbě vlasů. (EFSA).

 • Vitamin B12

přispívá k normální tvorbě červených krvinek, ke snížení únavy a únavy ak normální funkci imunitního systému (EFSA).
Thiamin přispívá k normální srdeční funkci (EFSA).

 • Vitamin D

přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu ak normálnímu udržení kostí a funkce svalů (EFSA).
Fructooligosacharidy (FOS) v MARNYS® Aloe Royal obsahují 90% inulinu (úroveň polymerace 8-60) a pocházejí z čekanky (čekanky). Inulin z čekanky přispívá k normální funkci střeva (EFSA).

 • Vitamin E 

přispívá k buněčné ochraně před oxidačním poškozením (EFSA).

 • Složení:

Deionizovaná voda, fruktóza, mateří kašička, koncentrovaná šťáva z listů aloe vera (200: 1) (Aloe barbadensis), fruktooligosacharidy, vitamin C, niacin, vitamin E, vitamin B6, riboflavin, thiamin, vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D , vitamin B12, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervační látky (sorbát draselný a benzoát sodný) a barvivo (přírodní karamelová barva).

 • Dávkování:

Užívejte 1-2 lahvičky denně před snídaní. Před použití dobře protřepejte.

 • Balení:

10 lahviček a 20 ml 

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

 • Informace o značce Marnys
  Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.